ozel-istanbul-basari-koleji

2013 – 2014 akademik yılında eğitim ve öğretime başlayan Özel İstanbul Başarı Koleji Okulları eğitim alanında kökleri uzun yıllara dayanan, modern yaşamın yenilikçi yaklaşımına sahip 1996 yılında kurulmuş olan Sevgi Yumağı Eğitim Kurumları‘nın devamı niteliğinde ilköğretim birimidir.

Tam anlamıyla butik bir okul eğitim ve öğretim hizmeti sunulmaktadır. Rahat iletişim kurabileceğimiz güvenli bir okul çerçevesinde, akademik olarak çocuklarımızın gelişim düzeyleri yakından takip edilip gerekli müdahaleler ivedi zamanda bireysel bazlı yapılabilir.

Özel İstanbul Başarı Koleji‘nde eğitim sadece derslerle sınırlı değildir. Yaş gelişim ve ihtiyaçları doğrultusunda oyun ve fiziksel aktiviteler de programlarımızda yer alır. Bu etkinlikler çocuğa sadece bilgi vermemizi sağlamamakta aynı zamanda yaratıcılık, soyut düşünebilme, problem çözme kabiliyeti, iş birliği, paylaşma, sıra bekleme gibi günlük hayatını ve sosyal ilişkilerini şekillendirecek becerileri yaşayarak geliştirmesini sağlamaktadır.

Özel İstanbul Başarı Koleji alanında deneyimli ve yenilikçi öğretmenleri, yöneticileri ve idari kadrosuyla çocuklarımızı sevgi ile kucaklayan kocaman bir ailedir.

Öğretmenleri, çocuklarımızın kendi gidecekleri yolları belirlerken onları koruyacak ve onlara rehberlik edecek yetişkinler olarak görmekteyiz.

Özel İstanbul Başarı Koleji‘nin bir parçası olmak, değişime ve yeniliklere açık, çözüm odaklı olmayı ve pozitif düşünmeyi gerektirir.