HAKKIMIZDA

Vizyonumuz

Yarınlarımızı emanet edeceğimiz çocuklarımızın eğitimlerini mutlu sürdürmeleri için ‘SEVGİMİZİ, BİLGİMİZİ ve HOŞGÖRÜMÜZÜ’ onlarla paylaşıyoruz. Çocuklarımızın okul ortamında düzgün davranış modellerini öğrenmeleri, kendilerine güven duymalarını, motor hareketlerini geliştirmelerini, akranlarıyla ve öğretmenleriyle uygun iletişim kurmayı öğrenmelerini, görsel-işitsel becerilerini arttırmalarını ve sosyalleşmelerini sağlamayı amaçlıyoruz.

Misyonumuz

Aile içerisinde başlayan gelişim ve eğitimin aile sonrasındaki bölümünde çocuklarımızın sevgiyle, özenle, yaşayarak ve yaşatarak hayatı öğrenmeleri, yeni deneyimler kazanmaları için sıcak, güvenli ve temiz bir eğitim sunmak temel prensibimizdir.

Temel İlkemiz

Eğitim felsefemiz saygı, dostluk, iletişim ve karşılıklı yardımlaşma üzerine kuruludur. Merak, okulların öğrenme ve gelişme sevgisinin itici gücüdür. Sosyal sorumluluk ve sosyal adaleti teşvik etmek ana ilkemizdir.

SEVGİ YUMAĞI

SERTİFİKALI

Eğitim sistemimiz; Howard GARDNER'in 'Çoklu Zeka Kuramı' üzerine kurulmuştur.

SINIF ÇALIŞMALARI

Grup çalışmalarında yaratıcı zekanın ön plana çıkması hedeflenmektedir. Uygulamalı eğitim (yaparak, yaşayarak öğrenme) en önemli ilkelerimizden biridir.

ÖĞRETİM

İngilizce, Fransızca, Resim, Dans, Bale, Tiyatro, Müzik dersleri de verilmektedir.

AÇIK ALAN ETKİNLİKLERİ

Her sabah güne başlarken yapılan spor hareketleri çocuklarımızın güne zinde başlamaları ve gün içerisinde kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlamaktadır.

EĞLENCELİ OYUNLARIMIZ

Kıyafet Balosu, Maskeli Balo, Pijama Partisi, Cumhuriyet Balosu, 23 Nisan Şenliği, Balon Partisi, Takı ve Aksesuar Partisi, Şapka Partisi.. bunlardan sadece bir kaçıdır.

ETKİNLİKLERİMİZ

Doğum Günü Kutlamaları, Partiler, Milli Bayramlar, Sergiler, Oyun Etkinlikleri, Sınıf İçi Oyuncaklar, Oyun Köşeleri, Spor Aktiviteleri, Yıl Sonu Gösterileri ...

0 +
DIŞ MEKAN ETKİNLİĞİ
0
ÖĞRENCİ
0
SEVGİ DOLU ÖĞRETMENLER
0
EĞLENCELİ EĞİTİCİ ETKİNLİK

Sıkça Sorulan Sorular