HAKKIMIZDA

Vizyonumuz

Yarınlarımızı emanet edeceğimiz çocuklarımızın eğitimlerini mutlu sürdürmeleri için ‘SEVGİMİZİ, BİLGİMİZİ ve HOŞGÖRÜMÜZÜ’ onlarla paylaşıyoruz. Çocuklarımızın okul ortamında düzgün davranış modellerini öğrenmelerini, kendine güven duymalarını, motor hareketlerini geliştirmelerini, akranlarıyla ve öğretmenleriyle uygun iletişim kurmayı öğrenmelerini, görsel-işitsel becerilerini arttırmalarını ve sosyalleşmelerini sağlamayı amaçlıyoruz.

Misyonumuz

Aile içerisinde başlayan gelişim ve eğitimin aile sonrasındaki bölümünde çocuklarımızın sevgiyle, özenle, yaşayarak ve yaşatarak hayatı öğrenmeleri, yeni deneyimler kazanmaları için sıcak, güvenli ve temiz bir eğitim sunmak temel prensibimizdir.

 

Temel İlkemiz

Eğitim felsefemiz saygı, dostluk, iletişim ve karşılıklı yardımlaşma üzerine kuruludur. Merak, okulların öğrenme ve gelişme sevgisinin itici gücüdür. Sosyal sorumluluk ve sosyal adaleti teşvik etmek ana ilkemizdir.

OKUL ÖZELLİKLERİ

Sertifikalı

Eğitim sistemimiz; Howard GARDNER’ın Çoklu Zeka Kuramı üzerine kurulmuştur.

Sınıf çalışmaları

Grup çalışmalarında yaratıcı zekanın ön plana çıkması hedeflenmektedir. Uygulamalı eğitim (yaparak, yaşayarak öğrenme) en önemli ilkelerimizden biridir.

ÖĞRETİM

İngilizce, Fransızca, Resim, Dans, Bale, Tiyatro, Müzik

Açık alan etkinlikleri

Her sabah güne başlarken yapılan spor hareketleri çocuklarımızın güne zinde başlamalarını ve gün içerisinde kendilerini daha iyi hissetmelerini sağlamaktadır. Yaz mevsiminde bahçede gerçekleşen spor, kışın sınıf içerisinde devam etmektedir.

Eğlenceli Oyunlarımız

Kıyafet Balosu, Maskeli Balo, Pijama Partisi, Cumhuriyet Balosu, 23 Nisan Şenliği, Balon Partisi, Takı ve Aksesuar Partisi, Şapka Partisi vb.

Etkinliklerimiz

Doğum Günü Kutlamaları, Partilerimiz, Milli Bayramlarımız, Sergilerimiz, Oyun Etkinliklerimiz, Sınıf İçi Oyuncaklar ve Oyun Köşeleri, Spor Aktivitelerimiz, Yıl Sonu Gösterimiz

0 +
Dış mekan etkinliği
0 +
ÖĞRENCİ
0
sevgi dolu öğretmenler
0 +
eğlenceli eğitici etkinlik

Sıkça Sorulan Sorular